Lekcje

Szukasz nauczyciela, który w jasny sposób przekaże Tobie tajniki wiedzy muzycznej?
Dobrze trafiłeś!

instrumenty

gitara elektryczna

gitara akustyczna

gitara klasyczna

gitara basowa

różne style

rock

funk

blues

jazz

fusion

inne...

dodatkowo

technika gry

improwizacja

akompaniament

zasady muzyki

harmonia

kształcenie słuchu

previous arrow
next arrow
Slider
Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalnymi lekcjami gry na gitarze,
zapoznaj się z moją ofertą:
Kształcę młodych adeptów muzyki od 2008 roku. Równolegle sam szkoliłem się pod okiem światowej klasy profesorów. Teraz, jako absolwent kierunku „Jazz i muzyka estradowa” przekazuję wszelką zdobytą wiedzę kolejnym uczniom, a także grupom warsztatowym. Dla każdego ucznia dobieram indywidualny program nauczania, aby dopasować ilość wiedzy do poziomu jego zaawansowania. Przygotowuję odpowiednie materiały dydaktyczne (nuty, podkłady…), które pomogą lepiej przyswoić wszelkie tematy. Dodatkowo każdy uczeń ma dostęp do swojego prywatnego folderu na moim serwerze. Dzięki temu zaraz po lekcji ma wgląd do swoich nagrań czy indywidualnych materiałów. W ramach zajęć oferuję dostęp do różnego rodzaju gitar i wzmacniaczy oraz klawiatury fortepianu, na której także tłumaczę wiele zagadnień muzycznych. Proponuję również nagrywanie lekcji dla porównania własnych dokonań (więcej w zakładce recording). W razie potrzeby pomagam w wyborze i zakupie własnego instrumentu, wzmacniacza, bądź innych akcesoriów muzycznych. Pomagam także w regulacji gitary czy wymianie strun (zakładka serwis).

Stawiam przede wszystkim na kreatywne i praktyczne podejście do instrumentu. Nauka powinna być pasją, odkrywaniem, tworzeniem czegoś nowego, motywacją do dalszych poszukiwań, a przede wszystkim przyjemnością. Na pierwszych lekcjach robię rozeznanie, aby rozpoznać w jakim kierunku uczeń chce się kształcić, jakie są jego muzyczne inspiracje oraz jakie ma predyspozycje do gry. Bazuję przede wszystkim na utworach wybranych przez ucznia, które będę dawały satysfakcję, a jednocześnie rozwijały poziom gry.

Dla uczniów o bardziej zaawansowanym poziomie proponuję dodatkowo grupowe zajęcia zespołowe oraz teoretyczne, które mają na celu podnieść poziom nie tylko samej gry, ale umuzykalnienia oraz odnajdywania się w sytuacjach zespołowych. Ćwiczymy zarówno grę solową, jak i rytmiczną poruszając się po funkowych, jazzowych, bluesowych czy rockowych tematach. Zagłębiamy się w tajniki harmonii, aby grać nie tylko zwykłe trójdźwięki czy akordy septymowe, ale świadomie korzystać z wszelkich rozszerzeń akordów, kończąc na akordach kwartowych. Improwizacje początkowo opieramy na pentatonikach (molowa, sekstowa, etc…), przechodząc przez skale modalne, modusy skali harmonicznej, melodycznej, kończąc na wykorzystaniu całej chromatyki. Wszystko w zależności od stylu, który preferuje uczeń.

Od ucznia wymagam mobilizacji i systematycznego podejścia do nauki, gdyż bez ćwiczenia nie ma sukcesu. Sam gwarantuję miłą i luźną atmosferę, aby uczeń miał pełną swobodę pracy ze swoim instrumentem.

Świetny muzyk, świetny gitarzysta, świetny nauczyciel. Czego chcieć więcej? 😉
Pod okiem Łukasza, po latach źle ukierunkowanego samouctwa, zacząłem robić błyskawiczne postępy w grze. Znacznie rozszerzyłem też swoją wiedzę nt. teorii muzyki. Warto wspomnieć również o rozbudowanych i rzetelnie przygotowanych materiałach do nauki, które regularnie otrzymuję.
Słowem – polecam z całego serca.Aleksander
W końcu można powiedzieć o pełnym profesjonalizmie, idąc na lekcję oczekuje cierpliwości, doświadczenia i dopasowania się do oczekiwań ucznia, to wszystko można zyskać pracując z Łukaszem. Dzięki Łukaszowi uczę się używać całego gryfu i sztuki improwizacji. Przez rok nauczyłem się więcej niż wcześniej ucząc się samemu 4 lata. Łukasz potrafi w łatwy sposób przekazać wiedzę, i wprowadza pozytywną atmosferę, nie lubi lenistwa co motywuje do pracy 🙂 Polecam!Daniel

Jeśli chcesz nauczyć się gry na gitarze od podstaw, a może podszkolić już nabyte umiejętności.
Spróbuj, nie pożałujesz!
Więcej szczegółów pod numerem telefonu >>> kontakt

CENNIK     SIATKA GODZIN     REGULAMIN     STREFA UCZNIA

Lekcje prywatne odbywają się we Wrocławiu:
Sprawdź dojazd komunikacją miejską na www.jakdojade.pl